Aktywni na Orliku! Dziecięcy Turniej Trójek w Piłce Siatkowej

W sobotę, 13 czerwca 2026 roku, na boisku Orlik przy ul. Mickiewicza w Staszowie odbędzie się „Aktywni na Orliku! Dziecięcy Turniej Trójek w Piłce Siatkowej".
Rywalizacja młodych siatkarzy rozpocznie się o godz. 9:00. Wydarzenie będzie okazją do sportowej rywalizacji, aktywnego spędzenia czasu oraz wspólnego kibicowania młodym zawodnikom.
Termin: 13.06.2026 r., godz. 9.00
Miejsce: boisko „Orlik" przy ul. Mickiewicza w Staszowie.
Zapraszamy do odwiedzenia Orlika i wspierania uczestników turnieju.
