Miasto i Gmina Staszów

Dzień Młodzieży w Kielcach

Plakat: Dzień Młodzieży w Kielcach

Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wraz z Urzędem Miasta Kielce organizuje po raz pierwszy w województwie świętokrzyskim obchody Dnia Młodzieży. Wydarzenie odbędzie się 8 sierpnia 2025 r. na Rynku w Kielcach i będzie wyjątkową okazją do spotkania młodych ludzi, integracji środowisk młodzieżowych oraz wymiany doświadczeń. 

Dzień Młodzieży w Kielcach będzie wydarzeniem dwuczęściowym – obejmie zarówno część formalną w Urzędzie Miasta Kielce (w godz. 11:30-15:00) z udziałem liderów młodzieżowych, m.in. młodzieżowych rad miast, gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, jak i otwartą strefę spotkań, koncertów i warsztatów na Rynku w Kielcach (w godz. 15:00 - 22:00).

W programie wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji, m.in. przegląd zespołów młodzieżowych, bitwę freestylową, silent disco, strefę inspiracji z kreatywnymi aktywnościami, grę terenową, mobilny punkt graffiti oraz espresso party. 

Wstępny program wydarzenia:
Część nieformalna – Rynek w Kielcach
14:00 – 16:00 – Espresso party z DJem
15:00 – Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia przez Panią Renatę Janik, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Władze Miasta Kielce oraz przedstawicieli młodzieży
16:00 – 18:00 – Przegląd zespołów młodzieżowych
18:00 – 18:30 – DJ set
18:30 – 20:00 – Bitwa freestylowa
20.00 – 22:00 – Silent disco
22:00 – Zakończenie i after party w Maska Incognito Club



 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności