fax: 15 864 83 04
e-mail: biuro@staszow.pl

Sesje Rady Miejskiej on-line

Medalista ze Staszowa

W znakomitych nastrojach wrócili z Mielna zapaśnicy z klubu Centrum Staszów. W Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS staszowianie zdobyli brązowy medal. W piątek 29 kwietnia, zawodnicy wraz z trenerami odwiedzili Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, Leszka Kopcia.

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu wolnym odbyły się w dniach 22-24 kwietnia, w Centralnym Ośrodku Szkolenia LZS w Mielnie. W kategorii kadetów, juniorów i młodzieżowców wzięło udział 200 zawodników z klubów z całego kraju. Klub Centrum Staszów reprezentowało dwóch zawodników. Dla podopiecznych trenera Wiktora Skrobacza były to bardzo udane zawody. W kategorii wagowej do 76 kilogramów Adrian Nawrot wywalczył 7 miejsce, a jego klubowy kolega - Jakub Wojsa - zdobył 3 miejsce i brązowy medal w kategorii wagowej do 46 kilogramów. Medal zdobyty na mistrzostwach daje Kubie prawo startu w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, w zapasach w stylu wolnym. W piątek zawodnicy Centrum Staszów wraz z trenerami odwiedzili Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, Leszka Kopcia. Stali się również bohaterami wywiadu radiowego przeprowadzonego przez redaktor Grażynę Szlęzak-Wójcik z Radia Kielce.

Warto odnotować, że podczas Mistrzostw Polski LZS w Mielnie Dominik Wolak z klubu Czarni Połaniec, w kategorii wagowej do 100 kilogramów również wywalczył brązowy medal.

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy!

na zdjęciu fragment wywiadu z trenerem Wiktorem Skrobaczem

Wywiad z trenerem Wiktorem Skrobaczem.

na pierwszym planie Jakub Wojsa, brązowy medalista Mistrzostw Polski LZS

Na pierwszym planie z prawej Jakub Wojsa, brązowy medalista Mistrzostw Polski LZS.