Urząd Miasta i Gminy w Staszowie
tel.: 15 864 83 05
fax: 15 864 83 04
e-mail: biuro@staszow.pl

Sesje Rady Miejskiej on-line

Kalendarz imprez

Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Już 3 kwietnia zobacz najgorętsze kinowe tytuły w Staszowskim Ośrodku Kultury! Na dużym ekranie: "Szczęście Mikołajka", "Wróżka Zębuszka", "Filip", "Opiekun", "Wyrwa" oraz John Wick 4". Na seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa.
03.04.2023
Czytaj więcej

Dzień Otwarty ze Staszowską Orkiestrą Młodzieżową

W sobotę, 25 marca, w godzinach 8:00 – 16:00 zapraszamy do Staszowskiego Ośrodka Kultury na Dzień Otwarty ze Staszowską Orkiestrą Młodzieżową! Przyjdź na i zobacz jak funkcjonuje Orkiestra! Zapraszamy każdego! Nawet jeśli wcześniej nie grałeś na żadnym instrumencie, ale ciągnie cię do muzyki – to miejsce dla Ciebie! Liczą się chęci, zaangażowanie i systematyczność. Tutaj nauczysz się grać od zera! Podczas spotkania instruktor odpowie na wszystkie pytania oraz rozwieje wszelkie wątpliwości.
25.03.2023
Czytaj więcej

Widowisko muzyczne „T-EMPATIA. Zemsta zabawek"

Dzięki współpracy Staszowskiego Ośrodka Kultury ze studentami i wykładowcami Katedry Muzyki UJK w Kielcach mamy przyjemność zaprosić wszystkich młodych widzów na widowisko muzyczne "T-EMPATIA. Zemsta zabawek. Spektakl opowiada o relacjach dzieci w wieku szkolnym z rodzicami, rówieśnikami i otaczającym ich światem zewnętrznym.
20.03.2023
Czytaj więcej

Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

Palmy wielkanocne to nieodzowny atrybut Wielkanocy. Są wyrazem tradycji, obrzędowości, wiary; symbolem zmartwychwstania i nieśmiertelności duszy, zwycięstwa, ale także męki oraz odkupienia. Są kolorowe jak wiosna, dają nadzieję, bo nadzieja rodzi się, gdy przyroda budzi się do życia. Wyjątkowo wartościowe są te, które wykonano własnoręcznie z wykorzystaniem materiałów naturalnych oraz darów polskiej ziemi.
01.01.1970
Czytaj więcej

Aktywny Dzień Kobiet z OSiR

Już dzisiaj zapraszamy wszystkie aktywne kobiety do udziału w Aktywnym Dniu Kobiet z OSiR zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy w Staszowie i Stowarzyszeniem Sigma Staszów. Zachęcamy do aktywnego spędzenia tego wyjątkowego czasu. Dbajmy o siebie i swoje samopoczucie. Umilmy sobie czas treningiem. W środę, 8 marca zapraszamy wszystkie Panie do Hali Sportowej OSiR na bezpłatne zajęcia. Będzie miła atmosfera, profesjonalni instruktorzy i przede wszystkim moc pozytywnej energii.
08.03.2023
Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, Trenerów i Instruktorów

Zapraszamy na Enea - Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, Trenerów i Instruktorów poświęcone pamięci Zbigniewa Wojciechowskiego. Mistrzostwa odbędą się w dniach 11-12 2023 r. o godz. 9:00 w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie.
11.03.2023
Czytaj więcej

Piknik rodzinny „Z Rodziną nie tylko na zdjęciu"

Czas z rodziną, to czas najpiękniejszy, to fundament wzajemnych więzi w rodzinie. Właśnie takie wspólne chwile są najbardziej zapamiętywane i chętnie wspominane – zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Wychodząc naprzeciw potrzebie wspólnej rodzinnej aktywności serdecznie zapraszamy mieszkańców na Piknik Rodzinny. 11 marca 2023 r., godz. 11:00-14:00, hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie.
11.03.2023
Czytaj więcej

Konkurs plastyczny „Moja Pisanka 2023”

Nierozerwalnym ich symbolem jest pisanka - jajko symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Od wieków odgrywa istotną rolę w wierzeniach ludowych. Ozdobione, miały w sobie tajemniczą moc. Pisanki to również nasze dziedzictwo kulturowe, które stanowi o naszej tożsamości.
01.01.1970
Czytaj więcej

Wernisaż malarstwa „W kobiecym stylu"

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Staszowie oraz Staszowski Klub Miłośników Sztuk Pięknych zapraszają na wernisaż malarstwa „W kobiecym stylu”.. 7 marca 2023 r., godz. 17:00, Biblioteka Publiczna Miasta io Gminy w Staszowie, ul. Szkolna 14
07.03.2023
Czytaj więcej

Spektakl „Ballady i Romanse"

Staszowski Ośrodek Kultury oraz Teatr TeTaTeT zapraszają Państwa na spektakl "Ballady i Romanse" 3️1 marca 2️023r. o godzinie 1️8:00. Przedstawienie jest kompilacją utworów dzieła Adama Mickiewicza ujętych w zwartą i jak najbardziej przystępną w odbiorze opowieść. W spektaklu mieszają się historie i zdarzenia m.in. ze Świtezianki, Romantyczności, Ucieczki, Liliji, czy Pani Twardowskiej.
31.03.2023
Czytaj więcej

Wystawa „Podziemie niepodległościowe na Kielecczyźnie po 1944 r.”

W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Parku im. Adama Bienia w Staszowie została ustawiona wystawa panelowa Instytutu Pamięci Narodowej pt. „Podziemie niepodległościowe na Kielecczyźnie po 1944 r.”. Prezentuje ona najważniejsze informacje na temat podziemia niepodległościowego po 1944 r. w ujęciu lokalnym: drugowojenny rodowód konspiracji antykomunistycznej, działalność organizacji „Niepodległość”, Delegatury Sił Zbrojnych na Kraj oraz Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” oraz ich przywódców. Poszczególne plansze poświęcone zostały również najważniejszym nurtom i grupom podziemia na Kielecczyźnie, represjom zastosowanym wobec oddziałów przez aparat bezpieczeństwa oraz antykomunistycznym organizacjom młodzieżowym. Ekspozycja została przygotowana przez Referat Edukacji Narodowej w kieleckiej delegaturze Instytutu Pamięci Narodowej i będzie dostępna do 21 marca 2023 r.
01.03.2023
Czytaj więcej

Koncert z okazji Dnia Kobiet - „O miłości od Grechuty do Cohena”

Burmistrz Miasta i Gminy Staszów oraz Staszowski Ośrodek Kultury zapraszają Państwa na koncert pt. „O miłości od Grechuty do Cohena” w wykonaniu zespołu Plateau!
08.03.2023
Czytaj więcej

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Burmistrz Miasta i Gminy Staszów oraz Proboszcz Parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Staszowie zapraszają na uroczystości 1 marca 2023 r. (środa) w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Staszowie (w kościele dolnym). W ramach obchodów odbędzie się wystawa panelowa Instytutu Pamięci Narodowej pt. „Podziemie niepodległościowe na Kielecczyźnie po 1944 r.”, która będzie wystawiona w Parku im. Adama Bienia w Staszowie w dniach od 1 do 21 marca 2023 r.
01.03.2023
Czytaj więcej

„Romantyczne ostatki” - wieczór z poezją

W najbliższy wtorek czeka Was wyjątkowy, romantyczny wieczór obcowania z poezją. 21 lutego 2023 r. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich miłośników literatury pięknej na „Romantyczne ostatki” przy blasku świec, rubinowym kolorze wina i ciasteczku. Członkowie grupy teatralnej Staszowskiego Ośrodka Kultury pod kierunkiem Ewy Pająk zaprezentują Państwu zestaw wierszy o dużym ładunku emocjonalnym, w artystyczny sposób balansujących na granicy tabu. Słuchacze znajdą w nich rzeczy zachwycające, dziwne, ciekawe i poruszające.
21.02.2023
Czytaj więcej

IV MARSZ POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH

Serdecznie zapraszamy na IV MARSZ POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH trasa: Staszów - Kurozwęki, który odbędzie się 17 lutego 2023 r.
17.02.2023
Czytaj więcej

„Bal u św. Walentego” w Pałacu Kołłątajów

Zapraszamy 11 lutego do Pałacu Kołłątajów w Wiśniowej na „Bal u św. Walentego”! Jak zawsze czeka na Was super zabawa, w tym dekorowanie słodkości wspólnie z KGW Wisienki, które będzie można podarować swojej walentynce (mamie, tacie, babci czy koleżance) oraz zajęcia umuzykalniające i przeróżne zabawy animacyjno-ruchowe!
11.02.2023
Czytaj więcej

Konwent Gier Fabularnych i Fantastyki Con-Ar 2023

Już w połowie lutego miłośnicy fantastyki i popkultury będą mogli wziąć udział w jednym z największych wydarzeń tego typu w regionie staszowskim. Staszowski Konwent Gier Fabularnych i Fantastyki Con-Ar 2023 to trzydniowe wydarzenie, które zacznie się 10 lutego i potrwa nieprzerwanie do 12 lutego. Obfitować będzie w szereg atrakcji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.
10.02.2023
Czytaj więcej

„Z miłości do muzyki” - koncert walentynkowy

1️7 lutego salę widowiskową wypełnią dźwięki muzyki jazzowej i popowej, ale także utworów nawiązujących do styli muzycznych, takich jak: bossa nova, blues, funk czy fusion; wykona je zespół WONKY TOWN.
17.02.2023
Czytaj więcej

Spektakl "Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty"

Zapraszamy najmłodszych wielbicieli teatru na spektakl ,,Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty'' w wykonaniu grupy aktorów O!Teatr - 9 lutego o godzinie 17:00 w sali widowiskowej SOK.
09.02.2023
Czytaj więcej

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w niedzielę 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy również w Staszowie. O 17.00 zapraszamy do Staszowskiego Ośrodka Kultury na koncert finałowy. Czekać na Was będą lokalni artyści – mali i troszkę starsi, a także gadżety i usługi przeznaczone do licytacji. - Akcję można wspomóc zasilając puszki wolontariuszy, eskarbonkę (https://eskarbonka.wosp.org.pl/cklwtj) oraz biorąc udział w licytacjach, również online (WOŚP Staszów). Chcemy wygrać z sepsą. To finał dla wszystkich – małych i dużych! Żyj zdrowo w zdrowym świecie!
29.01.2023
Czytaj więcej

Warsztaty z „Ciocią Od Klocków”

8 lutego do Staszowskiego Ośrodka Kultury zawita Joanna Krysztoforska. Poprowadzi warsztaty, podczas których poznacie sekrety składania klocków oraz spędzicie miło i pożytecznie swój czas!
08.02.2023
Czytaj więcej

Idę do kina w Staszowie

Lubisz komedie, a może wolisz romanse lub masz chęć wybrać się na bajkę? To idealna okazja dla ciebie! Objazdowe Kino Outdoor Cinema zawita do Staszowskiego Ośrodka Kultury już 5 lutego!
05.02.2023
Czytaj więcej

Seanse filmowe w Bibliotece

Lubisz horrory i kino grozy? W poniedziałki i piątki zapraszamy do Biblioteki na seanse filmowe. Start o godz. 15:00. Wstęp wolny!
30.01.2023
Czytaj więcej

Magiczne Ferie - pokaz iluzji

Staszowski Ośrodek Kultury, zaprasza 7 lutego 2023 roku o godzinie 17:00 na magiczną podróż profilaktycznym pokazem iluzji dla najmłodszych widzów. Pokaz Prawdziwej Magii to 45 minutowe show, podczas którego iluzjonista zabierze publiczność w podróż po świecie prawdziwej magii. Spektakl nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, dzięki czemu nawet dorośli poczują się jak dzieci i będą zbierać szczęki z podłogi. Program jest w 100% interaktywny i każdy prezentowany efekt jest wykonywany przy pomocy wyselekcjonowanych z widowni asystentów lub z udziałem całej publiczności.
07.02.2023
Czytaj więcej

Strefa drewnianych gier wielkoformatowych

Stań się najlepszym graczem na strefie drewnianych gier wielkoformatowych. 3 lutego po raz kolejny odwiedzi nas ZIQA z zestawem wspaniałych gier, z których mogą korzystać osoby w każdym wieku! Zabawa jest dla każdego!
03.02.2023
Czytaj więcej

XVII Zimowy Turniej Tenisa Stołowego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie zaprasza do udziału w XVII Zimowym Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej zorganizowany jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie, Urząd Miasta i Gminy w Staszowie oraz Stowarzyszenie Sigma Staszów.
10.02.2023
Czytaj więcej

Warsztaty Wokalne

Już w te ferie w Staszowskim Ośrodku Kultury odbędą się warsztaty wokalne prowadzone przez Martynę Puszkę - Maziarz – wokalistkę, autorkę tekstów, trenerkę wokalną, która na co dzień zajmuje się wspieraniem aspirujących wokalistów w dążeniu do kształtowania zdrowej, naturalnej emisji głosu.
01.02.2023
Czytaj więcej

WERNISAŻ WYSTAWY „Jej wysokość Lalka"

Burmistrz Miasta i Gminy Staszów oraz Fundacja im. Edwarda Kusztala mają wielką przyjemność zaprosić państwa na wernisaż wystawy „Jej wysokość Lalka", dnia 28 stycznia 2023 roku o godz. 17.00 do Pałacu Kołłątajów w Wiśniowej. Lallki pochodzą ze zbiorów Teatru Laki i Aktora „Kubuś" im. Stefana Karskiego w Kielcach. Animowane są przez Jolantę Kusztal - emerytowaną aktorkę lalkarkę.
28.01.2023
Czytaj więcej

Walentynkowy Turniej Badmintona

Zapraszamy na Walentynkowy Turniej Badmintona. Turniej odbędzie się 12 lutego 2023 r. w Hali widowiskowo - sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie o godz. 14:00.
12.02.2023
Czytaj więcej

IX Zimowy Turniej Badmintona

Zapraszamy na IX Zimowy Turniej Badmintona. Turniej odbędzie się 31 stycznia 2023 r. w Hali widowiskowo - sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie o godz. 14:00.
31.01.2023
Czytaj więcej

Spektakl "Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza"

Zapraszamy najmłodszych na wyruszenie w podróż wraz z panem Maluśkiewiczem oraz innymi bohaterami kultowych wierszy. "Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza" odbędzie się 31 stycznia 2023 r. o godz. 17:00 w Staszowskim Ośrodku Kultury. Podczas spektaklu młodzi widzowie poznają bliżej mieszkańców Afryki oraz ich niezwykłe cechy, a będąc w podróży nad morzem nauczą się piosenki prawdziwego wilka morskiego. Przedstawienie oparte na twórczości Juliana Tuwima (“Pan Maluśkiewicz”, “ Pan Hilary”, “Murzynek Bambo”, “Lokomotywa” oraz “Motyl”) i Jana Brzechwy (“Zoo”). Spektakl przedstawi śląską grupa O! Teatr, grupa w swoich przedstawieniach wykorzystuje elementy komediowo-kabaretowe korzystając z lalek teatralnych oraz bogatego zakresu rekwizytów. Grupa posługuje się różnymi motywami muzycznymi, od kołysanek po operę, a nawet odgłosów natury. Występ przybliża widzowi otaczający go świat w dowcipny i niebanalny sposób. Bilety w cenie 5 złotych, dostępne w kasie SOK oraz na https://sta.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=51 Kontakt: 15 864 41 12
31.01.2023
Czytaj więcej

XII Zimowy Turniej Koszykówki

Zapraszamy na XII Zimowy Turniej Koszykówki, który odbędzie się dnia 30 stycznia o godz. 9:30 w Hali Sportowej OSiR w Staszowie.
30.01.2023
Czytaj więcej

VIII Marsz Szlakiem Powstania Styczniowego

Serdecznie zapraszamy na VIII MARSZ SZLAKIEM POWSTANIA STYCZNIOWEGO trasa: WIĄZOWNICA-KOLONIA „DZIĘKI”- RYTWIANY, który odbędzie się 28 stycznia 2023 r.
28.01.2023
Czytaj więcej

Noworoczny Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej

Zapraszamy do udziału i wspólnego kibicowania w Noworocznym Otwartym Turnieju w Piłce Siatkowej. 28 stycznia, godz. 9:00. Mecze rozegrane zostaną 28 stycznia 2023 r. (sobota) w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Staszowie, ul. Mickiewicza 40. Weryfikacja drużyn od godz. 8:30, początek turnieju godzina 9:00. Zgłoszenia drużyny należy dokonać w biurze OSiR w Staszowie lub przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: biuro@osir.staszow.pl w tytule wpisując "Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej" do dnia 26.01.2023 r. do godz. 15.00. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz osobę do kontaktu. Brak podpisanej zgody rodzica (opiekuna) i zgody RODO stanowi w rozumieniu regulaminu brak możliwości udziału w turnieju. Szczegóły dotyczące zgłaszania drużyn, organizacji i przebiegu zawodów, zasad gry itp. znajdują się w regulaminie na stronie: www.osir.staszow.pl
28.01.2023
Czytaj więcej

„Karnawał z Radiem Kielce” - koncert noworoczny

Przyjdź do nas na koncert noworoczny, który odbędzie się podczas „Karnawału z Radiem Kielce”. Artyści wprowadzą Was w barwną atmosferę świata operetek. Usłyszymy znane arie z m.in.: „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica”, „Upiór w operze”, „My Fair Lady” czy „Baron cygański”. Usłyszycie ponadto walce, polki i tanga. To najlepszy sposób, aby przebojowo cieszyć się karnawałem!
14.01.2023
Czytaj więcej

Powitanie Nowego Roku na Rynku w Staszowie

Powitanie Nowego Roku na staszowskim Rynku. W programie: 23:00 – blok muzyczny, 23:30 - występ zespołu DIAMENT, 23:45 - życzenia Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, 00:00 – toast noworoczny i pokaz pirotechniczny, 00:10 – występ zespołu DIAMENT, 00:40 – rozstrzygnięcie konkursu butelkowego.
31.12.2022
Czytaj więcej

Noworoczny Otwarty Turniej w Piłce Nożnej Halowej

14.01.2023 r. - Noworoczny Otwarty Turniej w Piłce Nożnej Halowej, Hala OSiR, godz. 9:00. Zgłoszenia drużyn należy przesłać na adres biuro@osir.staszow.pl w tytule wpisując "Noworoczny Turniej Piłki Nożnej.
14.01.2023
Czytaj więcej

XXXIV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Staszowski Ośrodek Kultury oraz Parafia pw. św. Barbary w Staszowie serdecznie zapraszają na XXXIV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Celem Festiwalu jest prezentacja dorobku artystycznego wykonawców oraz pielęgnowanie tradycji Bożonarodzeniowych związanych ze śpiewaniem kolęd i pastorałek. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń solistów, zespoły, orkiestry, schole i chóry w każdym wieku! Koncert finałowy, w którym wezmą udział laureaci konkursu odbędzie się 22 stycznia 2023 roku o godz. 15:00 w Kościele pw. św. Barbary w Staszowie. Regulamin ze szczegółami oraz karta zgłoszeń dostępne na https://sok.info.pl/xxxiv-regionalny-festiwal-koled-i-pastoralek/ Zgłoszenia przyjmujemy do 12.01.2023 do godz. 24:00 Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z organizatorem: 15 864 41 12 Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Staszów oraz Starosta Powiatu Staszowskiego.
22.01.2023
Czytaj więcej

Koncert Noworoczny w Kurozwękach

1 stycznia 2023 r., w Pałacu w Kurozwękach odbędzie się Koncert Noworoczny. Wystąpią: Kamil Kondek (piano), Albert Miechowicz (wokal, piano), Monika Pasternak (gitara) i Wiktor Religa (saksofon), Julia Myśliwiec (perkusja), Adam Rudnik (perkusja), Joanna Wojsa (wokal, piano).
01.01.2023
Czytaj więcej

Spektakl „Nie ma samotnych wigilii”

W czwartek o 18.00 zapraszamy na spektakl zatytułowany „Nie ma samotnych wigilii”. Oderwij się na chwilę od zgiełku świątecznych przygotowań. Zastanów się nad sensem, mocą i przesłaniem tak ważnych w naszej kulturze Świąt Bożego Narodzenia.
22.12.2022
Czytaj więcej

Spotkanie z Olimpijczykami

W piątek (09.12.2022) o godzinie 12:00 w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie odbędzie się spotkanie z Pawłem Skrzeczem, srebrnym medalistą Igrzysk Olimpijskim z Moskwy oraz Damianem Durkaczem, uczestnikiem ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
12.12.2022
Czytaj więcej

IDĘ do KINA – Profesjonalne Kino Objazdowe

Miło nam poinformować, że 8 grudnia zawitają do Staszowskiego Ośrodka Kultury. Przyjeżdżają z zestawem następujących nowości filmowych: 8.30* i 15.00 Kierunek: księżyc! - niekiedy starszy brat może mieć większą moc niż niejeden superbohater!, 10.20* i 16.40 Bella i Sebastian. Nowe pokolenie - wielki powrót familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka. - 12.15* Orlęta. Grodno '39 - dramatyczny obraz wojny z sowietami widziany oczami dwunastoletniego chłopca, Leona. - 18.30 Święta inaczej - romantyczna komedia twórcy takich hitów jak "Rodzinka.pl" i "Listy do M".
08.12.2022
Czytaj więcej

Mikołaj z TALENTEM

7grudnia 2022 r., godz. 18:00, SOK (sala widowiskowa). Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Talent” wspólnie ze Staszowskim Ośrodek Kultury przygotowało paczkę, a w niej: występ grupy sportowo-tanecznej, kabaret „Czerstwe babki i pierniki” oraz prezentację multimedialną działań SIT „Talent”.
07.12.2022
Czytaj więcej

„Świąteczne granie"

Zapraszamy na Świąteczne Granie do Staszowa. Przed nami cykl turniejów halowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów dla roczników 2011, 2008/9 oraz 2006/7. - Rocznik 2011 - 11 grudnia - Rocznik 2008/9 - 17 grudnia - Rocznik 2006/7 – 18 grudnia Zapewniamy: -profesjonalnego sędziego -ciepły posiłek - opiekę medyczną - nagrody indywidualne Źródło: Akademia Piłkarska POGOŃ Staszów
11.11.2022
Czytaj więcej

Mikołajkowy Maraton Muzyczny w SOK

Już 5 grudnia zapraszamy na Mikołajkowy Maraton Muzyczny w Staszowskim Ośrodku Kultury. Celem maratonu gry na gitarze i śpiewania w wykonaniu Jacka Krzysztofika jest osiągniecie najlepszego czasu w Polsce - 24 godzin - Start maratonu 9.00 - 10.00 - Wstęp bezpłatny
05.12.2022
Czytaj więcej

,,Marsz Nordic Walking w poszukiwaniu Św. Mikołaja"

Serdecznie zapraszamy na międzypokoleniowy ,,Marsz Nordic Walking w poszukiwaniu Św. Mikołaja". Zapisy do 10 grudnia 2022 r. pod numerem telefonu: 508 256 021. 18 grudnia 2022 r., wspólny wymarsz z Rynku w Staszowie o godz. 15:00.
18.12.2022
Czytaj więcej

Akcja ubierania choinek - „Nasza choinka”

Powoli wchodzimy w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Aby zainteresować dzieci tradycjami bożonarodzeniowymi i zmobilizować do wspólnego działania. Urząd Miasta i Gminy w Staszowie oraz Staszowski Ośrodek Kultury organizują akcję „NASZA CHOINKA”.
09.12.2022
Czytaj więcej

Mikołajkowy Turniej Badmintona

Mikołajkowy Turniej Badmintona rozegrany zostanie we wtorek 6 grudnia 2022 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR przy ul. Mickiewicza 40 w Staszowie. Początek rozgrywek dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00.
06.12.2022
Czytaj więcej

Mikołajkowy Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej

Zapraszamy na Mikołajkowy Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej, który odbędzie się dnia 10 grudnia o godz. 10:00. Zostanie on rozegrany w Hali Widowiskowo - Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie.
10.12.2022
Czytaj więcej

Otwarty Halowy Turniej w Piłce Nożnej

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie zaprasza do udziału oraz wspólnego kibicowania w Otwartym Halowym Turnieju w Piłce Nożnej. Turniej zorganizowany jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie, Urząd Miasta i Gminy w Staszowie i Stowarzyszenie Sigma Staszów.
03.11.2022
Czytaj więcej
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.