Urząd Miasta i Gminy w Staszowie
tel.: 15 864 83 05
fax: 15 864 83 04

Straż Miejska
tel.: 15 864 83 71

biuro@staszow.pl

Urząd Miasta i Gminy

ul. Opatowska 31, 28-200 Staszów

tel.: 15 864 83 05
fax: 15 864 83 04
e-mail: biuro@staszow.pl


Numer Rachunku Bankowego: PKO Bank Polski SA: 61 1020 2629 0000 9702 0330 0787


Godziny pracy urzędu:

poniedziałek- piątek: 7.00 - 15.00

Kasa urzędu czynna:

poniedziałek - piątek 7.00 - 14.00

Urząd Stanu Cywilnego

poniedziałek- piątek: 7.00 - 15.00

w soboty (dyżur) od 10.00 do 14.00


Burmistrz Leszek Kopeć i zastępca burmistrza dr Ewa Kondek w indywidualnych sprawach przyjmują w poniedziałki każdego tygodnia, w godzinach pracy Urzędu. Możliwa wcześniejsza rejestracja telefoniczna, pod nr tel.: 15 864 83 05


Biuro Obsługi Klienta, Ewidencja ludności oraz Dowody osobiste

poniedziałek od 7.00 - 16.00

wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


NIP Urzędu Miasta i Gminy: 866-10-09-350

NIP Gminy Staszów: 866-160-87-31

REGON Urzędu Miasta i Gminy: 000523784

Regon Gminy Staszów: 830409749


WYDZIAŁY URZĘDU MIASTA I GMINY W STASZOWIE


Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Kierownik: Jolanta Macias

tel. 15 864 83 74

e-mail: jolanta.macias@staszow.pl


Wydział Finansowy

Kierownik: Joanna Pokora - Skarbnik

Z-ca kierownika ds. budżetu i finansów: Renata Wiatrowska

tel. 15 864 83 63

e-mail: renata.wiatrowska@staszow.pl

Z-ca kierownika ds. dochodów: Anna Kwasek

tel. 15 864 83 37

e-mail: anna.kwasek@staszow.pl


Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Geodezji i Rolnictwa

Kierownik: Maria Malczyk

tel. 15 864 83 08

e-mail: maria.malczyk@staszow.pl

Z-ca kierownika: Lidia Pyza

tel.15 864 83 13

e-mail: lidia.pyza@staszow.pl


Wydział Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska

Kierownik: Jarosław Glibowski

tel. 15 864 83 47

e-mail: jaroslaw.glibowski@staszow.pl

Z-ca kierownika: Magdalena Sobieniak

tel. 15 864 83 22

e-mail: magdalena.sobieniak@staszow.pl


Wydział Inwestycji, Planowania Przestrzennego

p.o. kierownika: Grzegorz Klimek

tel. 15 864 83 40

e-mail: grzegorz.klimek@staszow.pl

Z-ca kierownika: Alina Kuszła

tel. 15 864 83 20

e-mail: alina.kuszla@staszow.pl


Wydział Organizacyjny

Kierownik: Sławomir Mikula - Sekretarz

tel. 15 864 83 31

e-mail: slawomir.mikula@staszow.pl


Wydział Promocji i Informatyki

Kierownik: dr Ewa Kondek - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Staszów

tel. 15 864 83 61

e-mail: ewa.kondek@staszow.pl


Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych

Kierownik: Sylwia Dyl

tel: 15 864 83 23

e-mail: sylwia.dyl@staszow.pl

Ewidencja ludności tel. 15 864 83 07


Zespół Radców Prawnych

Bolesław Kozłowski - Radca prawny

Ilona Banasiewicz - Radca prawny

Łukasz Macias - Radca Prawny

tel. 15 864 83 81

e-mail: rp@staszow.pl


Biuro Pozyskiwania Środków Finansowych

Kierownik: dr Ewa Kondek - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Staszów

tel. 15 864 83 61

e-mail: ewa.kondek@staszow.pl


Biuro Zamówień Publicznych

Kierownik: Dorota Machnik

Tel. 15 864 83 84

e-mail: dorota.machnik@staszow.pl


Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej

Komendant: Grzegorz Kwietniewski

tel: 15 864 83 15


Komórka ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Wiesław Stypa

Tel. 15 864 83 68

e-mail: wieslaw.stypa@staszow.pl


Pełnomocnik ds. wspierania przedsiębiorczości

Artur Sularz

tel: 15 864 83 62

e-mail: artur.sularz@staszow.pl


Samodzielne stanowisko ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Danuta Batóg

tel: 15 864 83 91

e-mail: danuta.batog@staszow.pl


Straż Miejska

p. o. Komendanta: Joanna Tutak

tel: 15 864 83 71

e-mail: joanna.tutak@staszow.pl


Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik: Mirosława Wieczorek

tel. 15 864 83 09

e-mail: miroslawa.wieczorek@staszow.pl


04-08-2016, Michał Mróz
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.