Urząd Miasta i Gminy w Staszowie
tel.: 15 864 83 05
fax: 15 864 83 04

Straż Miejska
tel.: 15 864 83 71

biuro@staszow.pl

Skład Rady Miejskiej


Radna Beata Gajek-Dyl

Wiceprzewodnicząca

Rady Miejskiej

Beata Gajek-Dyl

e-mail: bgajek@onet.eu
tel. 508 343 160

Przewodniczący

Rady Miejskiej

Dominik Rożek

e-mail: dominik.rozek@interia.pl
tel: 600 933 380

Wiceprzewodnicząca

Rady Miejskiej

Maria Malec

e-mail: mmalec1@o2.pl
tel: 606 463 353

Radny Wojciech Charyga

Wojciech Grzegorz Charyga

e-mail: wojchar@vp.pl
tel: 693 994 733

Kazimierz Głodek

tel: 694 195 678

Rafał Grabka

e-mail: rafalgrabi@interia.pl

Leontyna Jakubik

e-mail: ljakubik@interia.pl

Anna Teresa Karasińska

e-mail: karasinskaanna@wp.pl
tel: 692 105 806

Tomasz Maciej Klimek

e-mail: tklimek@poczta.onet.pl
tel: 504 152 188

Jerzy Kozioł

e-mail: jurkoz1@wp.pl
tel: 607 956 548

Radny Dariusz Kubalski

Dariusz Kubalski


e-mail: dkubalski@wp.pl

Radny Ireneusz Kwiecjasz

Ireneusz Stanisław Kwiecjasz

e-mail: kwiecjasz@interia.pl
tel: 604 967 951

Roman Tadeusz Lasota

e-mail: lasota@koniemloty.info
tel: 790 791 038

Ewa Alicja Markiewicz

e-mail: emarkiewicz@onet.pl
tel: 15 864 61 56

Jacek Maruszewski

e-mail: jmaruszewski@interia.pl
tel: 15 866 70 92

Piotr Mazur

e-mail: piotrm6@op.pl
tel: 508 279 148

Tomasz Marian Otrębski

tel: 606 230 380

Jacek Piwowarski
e-mail: soltyswsi@onet.pl
tel: 516 788 118
www: radny.soltyswsi.pl

Zdzisław Zygmunt Rożek

e-mail: rozekz@gazeta.pl

Gabriela Iwona Urbańska

e-mail: g.urbanska@interia.pl

Bonifacy Ryszard Wojciechowski

tel: 506 190 177

09-02-2017, Marcin Jarosz
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.