Urząd Miasta i Gminy w Staszowie
tel.: 15 864 83 05
fax: 15 864 83 04

Straż Miejska
tel.: 15 864 83 71

biuro@staszow.pl

Skład Rady Miejskiej


Przewodniczący

Rady Miejskiej

Ireneusz Kwiecjasz

e-mail: kwiecjasz@interia.pl
tel: 604 967 951

Wiceprzewodnicząca

Rady Miejskiej

dr Beata Gajek-Dyl

e-mail: bgajek@onet.eu
tel. 508 343 160

Wiceprzewodniczący

Rady Miejskiej

Tomasz Klimek

e-mail: tklimek@poczta.onet.pl
tel: 504 152 188

Stanisław Altenberg

Kryspin Bednarczyk
tel: 602 864 359

Mirosław Bernyś
tel: 697 966 806
e-mail: mbernys@interia.pl

Zdzisław Brzyszcz
tel: 517 919 671

Wojciech Charyga
tel: 693 994 733
e-mail: wojchar@vp.pl

Hubert Gawłowicz
tel: 791 816 274
e-mail: hubert.gawlowicz@gmail.com

Rafał Grabka
e-mail: rafalgrabi@interia.pl

Anna Karasińska
tel: 692 105 806
e-mail: karasinskaanna@wp.pl

Piotr Kasperkiewicz
tel: 501 522 558

Mariusz Łazarz
tel: 695 653 703
e-mail: lazarzmariusz1@gmail.com

Anna Majczak
tel: 500 082 053

Ewa Marek
tel: 691 952 525
e-mail: ewa.marek@o2.pl

Jacek Maruszewski
tel: 509 924 060
e-mail: jmaruszewski@interia.pl

Tomasz Otrębski
tel: 606 230 380

Jacek Piwowarski
tel: 516 788 118
e-mail: soltyswsi@onet.pl
www.radny.soltyswsi.pl

Dominik Rożek
tel: 602 820 747
e-mail: dominik.rozek@interia.pl

Bonifacy Wojciechowski
tel: 506 190 177

Zbigniew Wojciechowski
tel: 693 037 273
e-mail: wojciechowski53zbigniew@gmail.com

06-12-2018, Marcin Jarosz
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.