fax: 15 864 83 04
e-mail: biuro@staszow.pl

Sesje Rady Miejskiej on-line

Zawody Wędkarskie Niepodległościowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza

Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, Leszka Kopcia, z okazji Narodowego Święta Niepodległości na stałe wpisały się w kalendarz listopadowych obchodów w Staszowie. Co roku miłośnicy wędkarstwa chętnie biorą udział w zmaganiach. Tak było i tym razem. Turniej odbył się w niedzielę, 6 listopada, na terenie Zalewu nad Czarną.

W zawodach zmierzyło się prawie dwudziestu zawodników zarówno z Koła PZW „Nad Czarną”, jak i z terenu gminy Staszów. W Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów pierwsze miejsce zajął Łukasz Wójcik z liczbą punktów 22380. Drugie miejsce przypadło Filipowi Szewczykowi, który zdobył 17000 punktów. Na trzecim miejscu podium, z liczbą punktów 15490, stanął Krzysztof Dajtrowski.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom pogratulował dr Leszek Kopeć, burmistrz miasta i gminy Staszów, który wręczył okolicznościowy puchar oraz upominki od Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie. Włodarz podziękował uczestnikom za udział i zaangażowanie w turnieju. Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostały zorganizowane przez Zarząd Koła PZW „Nad Czarną” oraz Urząd Miasta i Gminy w Staszowie.