Urząd Miasta i Gminy w Staszowie
tel.: 15 864 83 05
fax: 15 864 83 04

Straż Miejska
tel.: 15 864 83 71

biuro@staszow.pl

Laury dla uzdolnionej młodzieży i nauczycieli


"Jestem niezmiernie szczęśliwy, że w konkursach przedmiotowych uczestniczyli uczniowie z Naszego Miasta oraz Gminy, a co więcej jestem niezwykle dumny, że to oni zostali ich laureatami oraz finalistami!" - tymi słowami Burmistrz Staszowa Leszek Kopeć zwrócił się do laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych, a także do nauczycieli i dyrektorów szkół, podczas uroczystego spotkania w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie.

We wtorek, 20 czerwca, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie odbyło się uroczyste spotkanie z uzdolnioną staszowską młodzieżą, ich nauczycielami, opiekunami i dyrektorami szkół. "Wygrana jednego ucznia, to wygrana całej szkoły. Tytuł laureata oraz finalisty konkursu przedmiotowego to prawdziwy zaszczyt. Z tej okazji pragnę złożyć serdeczne gratulacje, a równocześnie podziękować za pracę oraz zaangażowanie, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Życzę realizacji wszystkich założonych celów, dalszych powodów do dumy, a także kolejnych wielkich osiągnięć wśród szkolnej braci, grona pedagogicznego oraz własnych" - mówił Burmistrz Leszek Kopeć, który wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Dominikiem Rożkiem wręczył finalistom i laureatom olimpiad okolicznościowe dyplomy i upominki. Gratulacje, podziękowania i życzenia z okazji zbliżających się wakacji dla uczniów złożył także Dominik Rożek, przewodniczącego Rady Miejskiej w Staszowie.

Podziękowania otrzymali również nauczyciele i dyrektorzy szkół, bez których, co podkreślano podczas spotkania, sukcesy młodzieży nie byłyby możliwe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, którą publikujemy na naszym profilu facebook


LAUREACI:

Emilia Fołta – Gimnazjum Nr 1 laureatka konkursów: matematycznego, geograficznego, finalistka: języka francuskiego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Izabella Polok, Ewa Wojtyś, Helena Kufel

Aleksandra Kmiecik – PSP Nr 2 laureatka konkursów: humanistycznego, matematycznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Ewa Kowalska, Beata Boroń- Sitko, Marzanna Baran, Halina Plewa

Małgorzata Tomporowska – Gimnazjum Nr 1 laureatka konkursów: języka polskiego, historycznego, finalistka konkursu: fizycznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Jolanta Basińska, Izabella Arendarska, Monika Bremer

Karol Korpacki - PSP Nr 2 w Staszowie laureat konkursu: matematycznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Izabela Maruszewska

Kacper Ozdoba – PSP w Czajkowie laureat konkursu: historycznego, finalista konkursu: przyrodniczego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursu: Justyna Brzyszcz, Krystyna Gawłowicz

Mikołaj Polewka – PSP Nr 1 laureat konkursu przyrodniczego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu : Małgorzata Brzyszcz

Kacper Polewka – PSP Nr 1 laureat konkursu przyrodniczego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Małgorzata Brzyszcz

Anna Ziętarska – Gimnazjum Nr 2 – laureatka konkursu biologicznego, finalistka konkursu: języka francuskiego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Anna Kuczyńska, Maria Kos

Olga Słomka – Gimnazjum Nr 2 – laureatka konkursu biologicznego, finalistka konkursu: chemicznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Anna Kuczyńska, Klaudia Bień

Michał Olejniczak – Gimnazjum Nr 2 – laureat konkursu: fizycznego, finalista konkursów przedmiotowych: języka angielskiego, matematyki.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Katarzyna Gromniak, Urszula Boroń, Katarzyna Adamczyk

Zuzanna Zgrzywa – Gimnazjum Nr 1 laureatka konkursu geograficznego, finalistka konkursu: chemicznego, biologicznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Ewa Wojtyś, Anna Skubera, Agnieszka Gach

Martyna Wyszyńska – Gimnazjum Nr 2 – laureatka konkursu języka angielskiego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Anna Dziewięcka-Fortuna

Magdalena Jeczeń- Gimnazjum Nr 2 – laureatka konkursu: fizycznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Katarzyna Gromniak

Dimitr Szewczuk- Gimnazjum Nr 1 – laureat konkursu: informatycznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Janusz Garbacki.


FINALIŚCI

Kamil Bielecki - Gimnazjum Nr 2 – finalista konkursów – geograficznego, historycznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Jan Gromniak, Beata Ptak

Paulina Dziewierz - Gimnazjum Nr 2 – finalistka konkursów – biologicznego, języka polskiego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursów: Anna Kuczyńska, Małgorzata Rajca

Fryderyk Sadłocha – PSP Nr 2 w Staszowie – finalistka konkursu: matematycznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Ewa Kowalska

Maciej Kijanka – PSP Kurozwęki – fianalista konkursu: humanistycznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursu: Aneta Wysocka, Zbigniew Gajek, Wiesława Grabka

Agnieszka Lech – PSP Nr 1 – finalistka konkursu: humanistycznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursu: Katarzyna Cymerys, Jadwiga Kasperska

Mateusz Wróbel – PSP Nr 1 - finalistka konkursu: humanistycznego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursu: Katarzyna Cymerys, Jadwiga Kasperska

Karolina Mroczek – PSP Nr 3 - finalistka konkursu: matematycznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Marzena Winiarska

Kacper Koryciński - PSP Nr 3 - finalista konkursu: przyrodniczego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Renata Biesiada

Liliana Wieczorek - PSP Nr 3 - finalistka konkursu: przyrodniczego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Renata Biesiada

Kacper Skuza - Gimnazjum Nr 2 – finalista konkursu – geograficznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Jan Gromniak

Alex Malinowski - Gimnazjum Nr 2 – finalista konkursu – biologicznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Anna Kuczyńska

Karolina Siemińska - Gimnazjum Nr 2 – finalistka konkursu – biologicznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Anna Kuczyńska

Natalia Dunajska - Gimnazjum Nr 2 – finalistka konkursu – biologicznego.
Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Anna Kuczyńska

Jakub Kozyra - Gimnazjum Nr 2 – finalista konkursu – matematycznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Zbigniew Maruszewski

Igor Jaworski - Gimnazjum Nr 2 – finalista konkursu – matematycznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Urszula Boroń

Iga Wosińska - Gimnazjum Nr 2 – finalistka konkursu – języka polskiego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Elżbieta Szymańska

Jakub Janeczko - Gimnazjum Nr 2 – finalista konkursu – języka angielskiego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Anna Dziewięcka - Fortuna

Wiktoria Jabłońska - Gimnazjum Nr 2 – finalistka konkursu – języka francuskiego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Maria Kos

Agata Wyrzykowska - Gimnazjum Nr 2 – finalistka konkursu – języka francuskiego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Maria Kos

Kinga Bernyś - Gimnazjum Nr 1 – finalistka konkursu biologicznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Anna Skubera.

Eliza Czapla – Gimnazjum Nr 1 – finalistka konkursu języka polskiego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Bożena Żak- Fudalewska.

Mateusz Jacak - Gimnazjum Nr 1 finalista konkursu geograficznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Barbara Robak.

Martyna Tomczyk – Gimnazjum Nr 1 finalistka konkursu języka polskiego.

Nauczyciel przygotowujący Iwona Kogut.

Kornel Witek - Gimnazjum Nr 1 – finalista konkursu języka rosyjskiego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Bożena Żak- Fudalewska.

Anna Wojtasińska - Gimnazjum Nr 1- finalistka konkursu biologicznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Anna Skubera.

Szymon Przetak - Gimnazjum w Czajkowie – finalistka konkursu biologicznego.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu Renata Binkiewicz.

Laureatom, finalistom, nauczycielom, opiekunom oraz dyrektorom szkół - serdecznie Gratulujemy!



22-06-2017, Marcin Jarosz
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.